Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
23-03-2019 21:07:52

Şerifoğulları: Elazığ Kalkınırken Türkiye Kalkınacak

Yerel seçimlere 8 gün kala çalışmalarını yoğunlaştıran AK parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları Karşıyaka Mahallesi’nde partisi tarafından oluşturulan seçim irtibat bürosu açılışına katıldı.

Şerifoğulları’na; Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığ Eski Milletvekili Ejder Açıkkapı’da eşlik etti.

GÜRGÖZE: GÜÇLÜ DESTEĞİNİZİ İNŞALLAH SÜRDÜRECEĞİNİZE İNANIYORUZ

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Az gelişmiş ya da sorunları daha fazla olan mahallelerimize belediyelerimiz bundan sonra çok daha fazla önem vereceklerdir. Siz şimdiye kadar AK Parti’ye desteğinizi hiçbir zaman bizlerden esirgemediniz. 31 Mart’ta yani 1 hafta sonra yapılacak olan seçimlerde de güçlü desteğinizi inşallah sürdüreceğinize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

AÇIKKAPI: LİDERİNE GÜÇLÜ BİR DESTEK VERİYOR

AK parti Elazığ Eski Milletvekili Ejder Açıkkapı’da, “Öyle görünüyor ki Karşıyaka bugün kararını vermiş ve 31 Mart 2019 akşamı Şahin Şerifoğulları’nı Allah’ın iziyle belediye başkanı yapacak. Bu SKM açılışını miting alanına çevirdiniz, Allah hepinizden razı olsun. Kıymetli kardeşlerim; çok önemli bir seçim sürecinden geçiyoruz. Burada AK Parti’nin 17 yıl içerisinde yapmış oldukları hizmetleri saymaya kalksak emin olun saatler alır. Bunu zaten milletimiz biliyor ve 17 yıldır AK Parti siyasi hareketine hem de onun liderine güçlü bir destek veriyor” şeklinde konuştu.

DEMİRBAĞ: EN ÜST DÜZEYDE DESTEK VERMEK SURETİYLE HİZMETE KOYACAKSINIZ

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Karşıyaka Mahallemiz bugüne kadar hep yanımızda oldu, desteğini esirgemedi. İnşallah 31 Mart’ta da yapılacak olan seçimde de Şahin Şerifoğulları kardeşimize en yüksek düzeyde destek vermek suretiyle hem Şahin Bey kardeşimize, hem belediye meclisinde. Çünkü vereceğimiz oyla Türkiye genelinde AK Parti’mizin gücünü ortaya koyacak. En üst düzeyde destek vermek suretiyle hizmete koyacaksınız inşallah” dedi.

BALIK: TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ GELECEĞİNE TALİBİZ

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Elazığ’a en büyük hizmetleri ettik, dahasını da edeceğiz inşallah. Belediyecilikte Elazığ’ın ufuklarını aştık. Daha iyisinde Şahin Başkan’la yapacağız Allah’ın izniyle. İlçelerimizle, belediye başkanlarımızla, beldelerimizle, belediye başkanlarımızla daha iyi hizmete talibiz dedik. Ama en önemlisi şu; biz Türkiye’nin güvenli geleceğine talibiz. Biz çocuklarımızın geleceğine, çocuklarımızın daha iyi bir Türkiye’de yaşamasına talibiz” diye konuştu.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ KALKINIRKEN TÜRKİYE KALKINACAK

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları’da, “Daha önceden de geldim. Ev toplantıları yaptık, kahve toplantıları yaptık, muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla, kanaat önderlerimizle bir araya gelerek sorunları dinledik. Bu sorunları çözebilmek içinde sizler için çözüm projeleri ürettik. Karşıyaka’daki vatandaşlarımızla bir araya geldik, dertlerini, sıkıntılarını dinledik. En büyük problemi olan kentsel dönüşüm problemini kesinlikle ve kesinlikle çözeceğiz. Sizlere yeni evler, yeni bir yapı, yeni bir bina sizlere kazandıracağız Allah’ın izniyle. Karşıyaka’da bizim dönemimize kesinlikle ve kesinlikle yol problemi kalmayacak. Sizlerin yollarını açarsak; kentsel dönüşüm ile evlerinizi yenilersek inşallah kısa bir zamanda da doğalgazla tanışacaksınız, doğalgaz probleminizi de çözeceğiz. Aynı zamanda sağlık ocağı probleminiz var bunu yine Milletvekillerimizle, İl Başkanımızla hızlı bir şekilde çözeceğiz. Karşıyaka Mahallesi her zaman partimizin yanında olmuş. Bu noktada yine 31 Mart yerel seçimlerinde hem partimize hem şahsımıza güvenerek bizlere inanarak bize destek vereceksiniz. Bizlerde Allah’ın izniyle 5 yıl boyunca sizlere yılmadan, yorulmadan en güzel hizmeti getireceğiz. Karşıyaka kalkınacak, Elazığ kalkınacak. Elazığ kalkınırken Türkiye kalkınacak Allah’ın izniyle” diye ifade etti.

Konuşmaların arından Karşıyaka Seçim irtibat bürosu açıldı

Şerifoğulları’nın seçim çalışmalarının bir başka durağı, Bakır Madenliler Derneği ile hürriyet Caddesi üzerinde hizmet veren esnafları oldu. Şerifoğulları, seçimler için destek istedi.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmalarına Çatalçeşme Mahallesi’nde oluşturulan seçim irtibat bürosu açılışına katılarak mahalle sakinlerine seslendi.

ŞERİFOĞULLARI: ÇATALÇEŞME’YE EN GÜZEL HİZMETİ GETİRECEĞİM

Başkan Adayı Şerifoğulları, “Morningliler her zaman Cumhurbaşkanımıza destek verdi. Her zaman partimizi destekledi. İnşallah bu seçimde de desteğini esirgemeyecek, Cumhurbaşkanımıza en yüksek desteği vererek; Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği adaya en büyük desteği vererek sizler bizleri Şehr-ül Emin makamına oturtturacaksınız, bizlerde Allah’ın izniyle sizlere güzel hizmetler yapacağız. Biz hem hizmet belediyeciliğini en iyi şekilde yapacağız hem de gönül belediyeciliğiyle hizmet belediyeciliğimizi Allah’ın izniyle taçlandıracağız. Çatalçeşme’nin, Morningin eksikliklerini de çok iyi biliyorum. Elazığ’ımızın en büyük problemlerinden bir tanesi olan alt yapı problemini çözeceğimi iddia ediyorum, projelerimiz hazır, ekibimiz hazır. Şehrimizin ulaşım, trafik problemini çözebilmek için sizlere çözüm önerileri sunduk. Bende kerpiç evde doğdum, kerpiç evde büyüdüm. Sizlerin sıkıntılarını en iyi bilecek adaylardan, en iyi bilecek belediye başkanı ben olurum. Bana sadece inanmanızı istiyorum. Bana güvenmenizi istiyorum, bana destek vermenizi istiyorum. Rabbim bizlere bu makamı nasip ederse bende size söz veriyorum 5 yıl boyunca Çatalçeşme’ye en güzel hizmeti getireceğim” ifadelerine yer verdi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.