Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
10-04-2019 20:32:25

AK Parti İl Teşkilatı Başkan Şerifoğulları’nı Ziyaret Etti

AK Parti Teşkilatı, 31 Mart yerel seçimlerinde başkanlık koltuğuna oturan Şahin Şerifoğulları'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlhan Ramazan Gürgöze başkanlık kalabalık bir ekip halinde belediye binasına giden heyeti, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları kullanıyordı.

GÜRGÖZE: 5 YILLIK SÜRE İÇERİSİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM

Ziyarette değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Partisi’nin girmiş olduğu 15’inci seçimde yine halkın desteğini aldığını ifade ederek, “AK Parti girmiş olduğumuz 15’inci seçimde de milletimizin desteğini, teveccühünü alarak tekrar yeniden belediye başkanlığını kazanmış ve belediye başkanımız şu an itibariyle tam bir hafta önce bu saatlerde mazbatasını aldıktan sonra görevinin başına geldi. Tekrar ilimize hayırlı hizmetlerde bulunmasını temenni ediyor, kendisine bu 5 yıllık süre içerisinde başarılar diliyorum. Seçim sürecinde ve öncesinde de, özellikle propaganda sürecinde ifade etmiştik ve sonrasında da ifade ettik” ifadelerini kullandı.

GÜRGÖZE: TAAHHÜT ETTİKLERİ HİZMETLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Başkan Gürgöze, “Belediye başkanlarımız toplam 12 belediye başkanımız Elazığ’ımızda seçildi. Bu başkanlarımızın seçim döneminde halkımıza taahhüt ettikleri hizmetleri gerçekleştirmesi noktasında AK Parti olarak bizler il teşkilatı olarak, il başkanı olarak tüm belediye başkanlarımıza en güçlü desteği vermeye hazırız, en güçlü desteği vereceğiz ve beraberinde de milletimize, belediye başkanlarımızın propaganda sürecinde taahhüt ettikleri hizmetlerin takipçisi olacağız. Bu konuda iş birliği içerisinde belediyelerimizin halkımıza hizmetlerini en güzel şekilde sunmaya gayret göstereceklerdir. AK Parti yerel seçimlerde 2002’de başlayan genel seçimlerdeki 17 yıllık iktidarında hem merkezi hükümetimiz aracılığıyla, hem belediyelerimiz aracılığıyla, hem İl Özel İdaremiz aracılığıyla bütün şehirlerimize, köylerimize, ilçelerimize çok önemli hizmetlerde bulunmuş bir partidir” diye kaydetti.

ŞERİFOĞULLARI: BU EKİPLE BERABER SAHADAYDIK, BU EKİPLE BERABER YOL YÜRÜDÜK

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise konuşmasında, teşkilatıyla birlikte seçimlerde yol yürüdüklerini ifade ederek, “Bu ekibin, teşkilatlarımızın bizlere hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmaları bizler için çok anlamlı.  Çünkü 31 Mart yerel seçimleri öncesinde bu ekiple beraber sahadaydık, bu ekiple beraber yol yürüdük. Bu ekip bizlere omuz verdi, yükümüzü hafifletti. Adaylığımızın açıklandığı ilk günden seçim akşamına kadar teşkilatımızın tüm mensupları; il başkanımızdan, ilçe başkanlarımıza, merkez ilçe başkanlarımıza, yönetimlerimize, kadın kolları başkanımız, gençlik kolları başkanı ve yönetimlerimiz, mahalle temsilcilerimizden müşahitlerimize kadar bütün teşkilat mensuplarımız bizlerin seçimi kazanmasında bizlere ciddi manada bir güç verdi, omuz verdi. Ben buradan il başkanımız nezdinde tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Bizlere vermiş olduğu bu destek, bu güçten dolayı” ifadelerini kullandı.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ BELEDİYESİNİ BERABER YÜRÜTECEĞİZ

Başkan Şerifoğulları, “Bizler seçim süreci boyunca hep partimizin 17 yıl boyunca hem ülkemize, hem Elazığ’ımıza yapmış olduğu yatırımları, icraatları anlattık. Aynı zamanda 5 yıl boyunca belediye başkanlığımız döneminde ilimize yapacağımız projelerimiz hakkında hemşehrilerimize bilgi vererek seçim propaganda sürecini sürdürdük. Seçim akşamı Elazığlı hemşehrilerimizin teveccühü ile Elazığ Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduk. Sürecimiz hızlı bir şekilde hem hayırlı olsun ziyaretlerimiz hem Elazığ’ımıza yapacağımız yatırımlar noktasında, projelerimiz noktasında istişareler devam ediyor. Bu noktada bizler teşkilatımızla birlikte yol yürüyeceğiz, 5 yıl boyunca kendileriyle istişare edeceğiz. Kendilerinden destek isteyeceğiz. Hem il başkanımız hem milletvekillerimiz hem de teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte 5 yıl bu şehri, Elazığ Belediyesini beraber yürüteceğiz. Bu noktada bizlere yapmış oldukları desteklerden dolayı ve aynı zamanda yapmış oldukları hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.