Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
12-04-2019 17:37:21

AK PARTİ ÜÇ İLÇEYİ ÜÇ BELDEYİ ZİYARET ETTİ

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, teşkilat üyeleri ile birlikte 31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimlerini başarı ile tamamlayan Karakoçan, Palu ve Kovancılar İlçelerini ziyaret etti. Ayrıca Başkan Gürgöze Yurtbaşı, Mollakendi ve Akçakiraz beldelerini ziyaret etti.

KARAKOÇAN İLÇESİ ZİYARET

Gürgöze ve beraberindekilerinin ilk durağı Karakoçan İlçesi oldu.

AKBABA: SONUNA KADAR DESTEKLERİNİ VERDİ

Ak Parti’den Karakoçan’da belediye başkanlığı koltuğuna oturan Ayhan Akbaba, “Seçim sürecinde yine İl Başkanımız, daha önceki ilçe başkanlığımız sürecinde olduğu gibi sonuna kadar desteklerini verdi. Bu süreçte de özellikle bizim Karakoçan’a dair yapmak istediğimizin arkasında olduğunu deklare etmişti. Ankara’daki en güçlü ayaklarımızdan biri. Her dönem Karakoçan konusunda pozitif bir yaklaşımla, pozitif bir enerjiyle İl Başkanımız her zaman Karakoçan’ın bu sürecinde desteklerini sundu. Bugünde kendisi aramızda heyetiyle beraber. Kendisine hoş geldin diyoruz. Başkanım; Karakoçan’ın bizden beklentileri var. Bu anlamda da bizim de sizden beklentilerimiz var. Yine aynı şekilde Allah razı olsun her şey için bugüne kadar yaptıklarınız ve bundan sonra yapacaklarınız için. Desteğinizi yine bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

GÜRGÖZE: AK PARTİ İL BAŞKANI OLARAK ARKASINDA OLDUĞUMUZU BİR KEZ DAHA VURGULAMAK İSTİYORUM

AK parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de, “Bugün seçimin üzerinden 12 gün geçti. Sanıyorum yaklaşık 1 haftadır mazbatasını alıp Belediye Başkan’ımız görevinin başında; siz değerli aziz hemşehrilerimizle bir araya geliyor ve hizmetlerini sunmaya gayret ediyor. Bizler sadece seçim döneminde seçim meydanlarında, miting meydanlarında hamasi nutuklar atan ve burada ifade ettiği cümleleri seçim döneminde söylenmiş cümleler olarak ya da seçim döneminde söylenen sözler ya da taahhütler olarak algılamayan bir siyasi anlayış ve kültürden ve gelenekten geliyoruz. Seçim döneminde gerek bizlerin ifade ettiği gerek Başkan’ımızın Karakoçanlı hemşehrilerimize taahhüt ettiği her türlü projeyi destekleyeceğimizi ifade ederken bugün Belediye Başkanı sıfatıyla bu makamı dolduran kardeşimizin yine Karakoçanlı hemşehrilerimize taahhüt ettiği ütün projelerin AK Parti İl Başkanı olarak arkasında olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum” şeklinde konuştu.

PALU İLÇESİ ZİYARET

Gürgöze ve beraberindekilerinin ilçe ziyaretlerinin bir başka durağı, Palu oldu.

ÜNALAN: TÜRKİYE’DE PALU HALKI HER ZAMAN AK PARTİLİDİR VE AK PARTİLİ KALACAK

Palu Belediye Başkanı Efraim Ünalan, “31 Mart’a kadar Sayın İl Başkanımız, değerli AK Partililer hiçbir gün bizi yanız bırakmadılar. O yüzden hepsine teşekkür ediyorum. Değerli Palulu kardeşlerim; bizi bu göreve layık gördüler. Halkımızın tercihinin 31 Mart’ta seçimi kazandık o yüzden tüm Palulu kardeşlerime selam ve sevgilerimi sunuyorum, hepsine teşekkür ediyorum. Herkes bunu bilsin ki Türkiye’de Palu halkı her zaman AK Partilidir ve AK Partili kalacak” dedi.

GÜRGÖZE: ETTİĞİ TÜM HİZMETLERİ PALULU HEMŞEHRİLERİMİZE SUNMAK İÇİN GAYRET SARF EDECEĞİZ

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de, “Elhamdülillah milletimizin, Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye olan sevgisi, AK Parti kadrolarına olan sevgisiyle Palu Belediyesini yine AK Partili belediyecilikte inşallah hizmetlerine devam edeceğiz. Belediye Başkanımız çok uzun yıllar İlçe Başkanlığımızı yapmış, deneyimli bir Belediye Başkanımız. Dolayısıyla bu hizmet ilçe başkanlığı döneminde bildiği Palu’nun sorunlarını ve bundan sonraki çözüm yollarında bizlerde inşallah her türlü desteği vererek; Palulu hemşehrilerimizin arzu ettiği tüm hizmetleri Palulu hemşehrilerimize sunmak için gayret sarf edeceğiz. Bizlerde İl Başkanı olarak Belediye Başkan’ımızın taahhüt ettiği seçim döneminde hep ifade ettik. Hemşehrilerimizle buluştuğumuzda Palu Belediye Başkan adayımızın taahhüt ettiği her projenin parti olarak arkasında olduğumuzu ifade ettik. Bugün tekrar o sözümüzü yeniliyoruz” diye konuştu.

Esnaf ziyareti gerçekleştiren ve Daha sonra AK parti Palu İlçe Başkanlığına geçen İl Başkanı Ramazan Gürgöze, ilçe başkanı Hasbi Erginöz ile ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.

ERGİNÖZ: BİZE VERMİŞ OLDUĞU DESTEKTEN DOLAYI SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Hasbi Erginöz, “31 Mart akşamına kadar sizin ve Milletvekillerimizin bize vermiş olduğu destekten dolayı size teşekkür ediyorum. Palu’da da Türkiye genelinde de ciddi bir çalışmamız oldu. Palu’da da yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda 31 Mart akşamında başarıya ulaşıp AK Parti’mizi tekrardan Palu’da AK Parti Belediye Başkanımızı seçtik” ifadelerine yer verdi.

GÜRGÖZE: PALULU HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Gürgöze de partililere seslenerek, “Yerel seçimlerde küçük ilçelerde bazen çekişmeli geçer ama elhamdülillah Palu’muz çok güçlü bir şekilde, çok güzel bir şekilde Belediye Başkanımıza ve Partimize sahip çıkmıştır. Bir kez daha Palulu hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

KOVANCILAR İLÇESİ ZİYARET

Ramazan Gürgöze’nin ilçe ziyaretlerinin son durağı, Kovancılar İlçesi oldu.

Gürgöze ve beraberindekiler, Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar ile bir araya geldi.

GÜRGÖZE: KOVANCILAR HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Başkan Gürgöze, “Sabah Karakoçan’la başladığımız, Palu’yla devam ettiğimiz, Kovancılar’da bulunuyoruz ve daha sonra da beldelerimize gidere inşallah Belediye Başkanlarımızı tebrik edeceğiz. Öncelikle 5 yıl boyunca hizmet eden Kovancılar halkının gönlünü kazanan ve Kovancılar’a gerçekten çok nemli hizmetlerde bulunmuş Hacı Başkan’ımıza o hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yine 31 Mart akşamı halkımızın desteğiyle, teveccühüyle halkımızın AK Parti’ye olan güveni, Cumhurbaşkanımıza, Recep Tayyip Erdoğan’a olan güveni ve Hacı Başkan’ımıza desteği, partimize desteğinden dolayı Kovancılar halkımıza teşekkür ediyoruz” diye ifade etti.

GÜRGÖZE: HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİMİZİ İFADE ETMEK İSTİYORUM

AK parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “İktidarıyla uyum içerisinde olan, iktidarla aynı partiden olan belediyelerin çok önemli hizmetlere imza attıklarını görüyoruz. Bu süre içerisinde inşallah Belediye Başkan’ımızın geçmişte yapmış olduğu 5 yıllık hizmetlerden bundan sonraki yapacağı hizmetlere her türlü desteği vereceğimizi ifade etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Daha sonra AK parti Kovancılar İlçe Başkanlığına geçen İl Başkanı Ramazan Gürgöze, ilçe başkanı Vahap Gök ile ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.

GÖK: AYLIK DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Vahap Gök, “Bugün İl Başkanımız ilçemize özellikle Belediye Başkan’ımıza hayırlı etme programı için ilçemizde. Onun dışında da parti binamızı ziyaret edip aylık danışma meclisi toplantımız gerçekleştirilecek” dedi.

GÜRGÖZE: SEÇİM SÜRECİNE KATKI SUNAN TÜM TEŞKİLATLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

AK parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de “Öncelikle 31 Mart seçimlerinde Kovancılar’da partimiz adına faaliyet gösteren, partimiz adına çalışma ortaya koyan ve partimizin adına bu seçim sürecine katkı sunan tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçlerde de birlik beraberlik içerisinde belediyemizle teşkilatlarımızla ve tüm Kovancılar halkıyla birlik ve beraberlik içerisinde el ele gönül gönüle vererek 5 yıllık süre içerisinde Kovancılar’ımıza çok önemli hizmetleri ve bu hizmetlerin en güzel şekilde sunulmasının Belediye Başkan’ımızın aracılığıyla inşallah sizlerin desteğiyle gerçekleşecektir” şeklinde konuştu.

MOLLAKENDİ BELDESİ ZİYARET

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve teşkilat üyelerinin belde ziyaretlelerinin ilk durağı Mollakendi oldu.

Gürgöze ve beraberindekileri, belde belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan karşılandı.

DOĞAN: RABBİM RAST GETİRSİN

AK Parti’den Mollakendi Belediye Başkanı Seçilen Mehmet Enis Doğan, “Gelir gelmez hizmetlere başladık. Hizmetlere devam edeceğiz. Rabbim rast getirsin diliyorum. Teşekkür ediyorum” dedi.

GÜRGÖZE: ARZULADIĞI HİZMETLERİN TAMAMI İNŞALLAH KENDİLERİNE SUNULMUŞ OLACAK

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Bu süre içerisinde inşallah bu dönemde Mehmet Enis kardeşimiz Belediye Başkanımız; genç, dinamik ve son derece girişken bir belediye başkanına Mollakendi kavuştu. İnşallah Mollakendililer bu süre içerisinde ak belediyeciliğin farkını belediye başkanımızla, ekibiyle yakalayacak. Ve Mollakendili hemşehrilerimizin arzuladığı hizmetlerin tamamı inşallah kendilerine sunulmuş olacak” ifadelerine yer verdi.

AKÇAKİRAZ BELDESİ ZİYARET

Gürgöze’nin bir başka durağı Akçakiraz Beldesi oldu.

KAYA: NE GEREKİYORSA ONU YAPACAĞIZ

Akçakiraz Beldesi’nden yeniden başkan seçilen Sebahattin Kaya, “Gerçekten zor bir süreçti, sıkıntılı bir süreçti. Bütün seçimler zordur. Ama hakikatten bu seçime ben çok yoruldum. Bazen kasvetli havalar oldu, bazen çok gerildik, kasıldık. Ama çok duygusal anlarımızda oldu. bundan sonraki süreç içerisinde azimle, kararlılıkla AK Parti’ye yakışır bir şekilde çünkü AK Partili olmanın bir sorumluluğu var, bir yükümlülüğü var. O bilinçle, o şuurla çalışacağız. Hep birlikte çalışacağız, şehrimiz adına, Akçakiraz’ımız adına ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.

GÜRGÖZE: BU DESTEKTEN DOLAYI MUTLULUK DUYACAKLARINA İNANIYORUM

Ak parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’de, “Halkımız AK Parti kadrolarını, en önemlisi de Genle Başkanımıza çok güçlü şekilde destek veriyor ve Belediye Başkanımız ve Elazığ’ımızın Akçakiraz Beldesinde 5 yıllık süre içerisinde çok başarılı çalışmalara imza attı. Bu onun çıraklık dönemiydi. Şimdi kalfalık dönemini yaşayacak inşallah. Bizlerde kendisinin her türlü projesini, halkımıza hizmet edeceği her türlü projeyi destekleyerek inşallah kalfalık döneminde de bu beldemize çok güzel hizmetler yapacaktır. Seçim sürecinde bahsettiği bütün projeleri gerçekleştireceğine inancımız tam. Bizlerde kendisine sonsuz destek vereceğiz. İnşallah Akçakirazlı hemşehrilerimiz Belediye Başkan’ımıza vermiş olduğu bu destekten dolayı mutluluk duyacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

YURTBAŞI BELDESİ ZİYARET

Gürgöze’nin belde ziyaretlerinin son durağı, Yurtbaşı oldu.

Gürgöze ve beraberindekileri belediye başkanı Yasin Yılmaz karşıladı.

YILMAZ: YURTBAŞI HALKININ BAŞKANI OLACAĞIM

Yasin Yılmaz, “Yurtbaşı halkına teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Bundan sonra tüm Yurtbaşı halkının başkanı olacağım. Şahısların değil, tüm Yurtbaşı halkının oy verip vermeyen herkese eşit olacağım Allah’ın izniyle. Bütün Yurtbaşı halkına teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

GÜRGÖZE: ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLERE İMZA ATACAKLARI NOKTASINDA HİÇBİR ENDİŞE TAŞIMIYORUZ

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Yasin Başkan’ımız yaklaşık 1 yıl kadar önce Belediye Başkanı olduktan sonra tekrar yerel seçim sürecine girdiğimizde yeniden aday göstermemiz neticesinde yapılan bütün propaganda dönemlerinde 31 Mart akşamı çok yüksek oranda bir oy alarak tekrar Yurtbaşı Beldemizin Belediye Başkanı olarak seçilmiştir. Öncelikle Belediye Başkan’ımızın şahsında seçilen meclis üyelerimize ve yeni oluşan yönetime başarılar diliyorum. Yurtbaşı’mıza çok önemli hizmetlere imza atacakları noktasında hiçbir endişe taşımıyoruz” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.