Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
12-08-2019 19:28:00

AK Parti’nin Durağı Karakoçan Palu ve Kovancılar Oldu

AK Parti Elazığ teşkilatı bayramın ikinci gününde Karakoçan, Palu ve Kovancılar ilçelerine çıkartma yaptı.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin ilk durağı Karakoçan ilçesi oldu.

İlçe sakinleriyle bir araya gelen Milletvekilleri ve İl Başkanı tek tek vatandaşların bayramlarını kutladılar.

AKBABA: ÇOK DAHA AKTİF BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIMIZA İNANIYORUM

Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba, “Ankara’da, Ankara’ya giderken tüm sorunlarımızda yanımızda olan vekillerime, ayrı bir güçlendiren vekillerime, il başkanıma buradan teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de zaman içerisinde çok daha aktif bir şekilde çalışacağımıza inanıyor, saygılar sunuyorum. Sözü fazla uzatmadan değerli misafirlerimize hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

GÜRGÖZE: AK PARTİLİ BELEDİYEYLE KARAKOÇAN UZUN BİR ARADAN SONRA YENİDEN BULUŞTU

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “AK Parti olarak burada 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde partimize karşı göstermiş olduğunuz çok yoğun ilgi teveccüh ve destekten dolayı hepinize bir kez daha teşekkür ediyoruz. AK Partili belediyeyle Karakoçan uzun bir aradan sonra yeniden buluştu. Sizin bir evladınız, sizin bir kardeşiniz ve sizin içinizden birisi olan Ayhan kardeşimiz bugün sizlere AK Partili belediye başkanı olarak hizmet etmekte. Bizlerde her vesileyle hem kendisiyle görüşmelerimizde hem de Karakoçan’a geldiğimizde kendisine sizlerin de çok yoğun destek verdiğinizi görmekten onu desteklemekten, onun da bu gençlik heyecanını ve belediyeye, Karakoçan’a olan aşkını hizmete dönüştüğünü görmekten son derece memnuniyet duyuyoruz, ne kadar isabetli bir iş yaptığımızı sizlerin tescil etmesinden sonra da kendimizle de doğrusu bu konuda almış olduğumuz karardan dolayı tüm parti olarak hakikatten Karakoçanlıların vermiş olduğu destekten dolayı da kendimizi sizlere daha çok hizmet etme ihtiyacında hissediyoruz” şeklinde konuştu.

DEMİRBAĞ: MİLLETVEKİLİ ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE ÇARE OLMANIN GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Ayrıca Ayhan Bey kardeşimize seçimde verdiğiniz büyük destekle seçtiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Sizler vasıtasıyla taleplerinizi Karakoçan’ımızın sorunlarını iletiyorlar. Milletvekili arkadaşlarımızla beraber çare olmaya çalışıyoruz. Her zaman da emrinizdeyiz, hizmetinizdeyiz. Gerek ilçe başkanımız hac farizasını yerine getiriyor. Sağlık, huzur içerisinde inşallah hac farizasını yerine getirdikten sonra aramızda olur. Gerek ilçe başkanımız gerekse belediye başkanımız vasıtasıyla Karakoçan’ımızın şahsi olsun, genel manada olsun problemlerini ilettiğinizde inşallah milletvekili arkadaşlarımızla birlikte çare olmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

AĞAR: BİZİMLE SICAK MUHABBETİNİZ İÇİN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, “Yoğun bir seçim çalışması geçirdik. Bize vermiş olduğunuz destek için, sayın Belediye Başkanı Ayhan Bey kardeşimizi seçtiğiniz için hepinize müteşekkiriz. Kendisi belediye başkanı olarak gerçekten iyi anlaştığımız, iyi diyaloglarımızın olduğu ve gerek Ankara’da gerekse il merkezinde her türlü işi beraber sıkıca takip ettiğimiz bir kardeşimizdir. Onunla beraber Karakoçan’a elimizin daha çok uzanacağı muhakkaktır. Hepinize bu bayram gününde evdeki belki ailenizden uzak kalarak bizleri karşılamaya geldiğiniz için, bizimle sıcak muhabbetiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BALIK: BİRLİĞİMİZİN, BERABERLİĞİMİZİN DAİM OLMASINI YÜCE RABBİMDEN DİLİYORUM

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Ayhan başkanın Karakoçan’a olan sevdasını sevdik. O sizleri sevdi, o sizlere hizmet etme aşkıyla yola çıktı. Bizde ona destek vermek için; bugüne kadar söz verdik, hep arkasında olduk. Onun gayretine, onun toprağına, sevdasına biz şahidiz. Allah’ın izniyle Karakoçan’a çok güzel hizmetler edileceğinden biz hep birlikte eminiz. Bu bayram hepimizin bildiği gibi aslında hacdır. Kötülüklerden sıyrılıp nefis terbiyesiyle hemhal olup Allah’a en yakın olunduğu, dostluk, birlik ve kardeşliğin, insanı duyguların, insani hasretlerin en yüksek olduğu bayramdır. Kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin daim olmasını yüce rabbimden diliyorum” ifadelerine yer verdi.

BULUT: AMA ÖNEMLİ OLAN O MÜCADELEYİ O GÜN SEÇİM SATHI MAHALLİNDE BIRAKABİLMEK

AK Parti MKYK üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Bayramlar önemli. Özellikle dini bayramlar çok önemli. Aslında her bir bayram yeni bir başlangıç, yeni bir imkan, yeni bir milat. Ne için milat? Kızgınlıklar, küskünlükler, kırgınlıklar bunların hepsinin bir tarafa atılması, bertaraf edilmesiyle alakalı bir imkan. Hele seçimden yeni çıkmışken, bir takım seçim kırgınlıklarının bulunduğu bir ortamda bütün illerde, bütün ilçelerde bunların da bertaraf edilmesi için yeni bir imkan. Seçimlerde hepimiz siyasi olarak mücadele ederiz. Bundan doğal daha başka bir şey olamaz. Ama önemli olan o mücadeleyi o gün seçim sathı mahallinde bırakabilmek” dedi.

PALU İLÇESİ BAYRAMLAŞMA

AK Partili heyet daha sonra Palu ilçesine geçti. Milletvekilleri ve İl Başkanı Gürgöze, Paluların bayramını kutladı.

ERGİNÖZ: HASRET GİDERMEYE KUCAKLAŞMAYA HAZIRIZ

AK Parti Palu İlçe Başkanı Hasbi Erginöz, “Bütün kardeşlerimizle öncelikle Palu’daki bütün kardeşlerimiz daha sonra ilimiz ve ülkemizdeki ve dünyadaki bütün kardeşlerimizle bir arada olmaya, özlem gidermeye, kavuşmaya, hasret gidermeye kucaklaşmaya hazırız” diye ifade etti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.