Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
17-05-2019 15:35:27

AK Parti Bölge Toplantısı Elazığ’da Gerçekleştirildi

AK Parti İl Başkanları Bölge Toplantısı İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin ev sahipliğinde Elazığ’da gerçekleştirildi.

Toplantıda seçim sonuçları ve illerin çalışmaları değerlendirildi.

 

“MİLLETİMİZİN AK PARTİ’YE ÇOK GÜÇLÜ DESTEK VERDİĞİ BİR ŞEHİRDEYİZ “

AK Parti MKYK Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut’un ile Doğu Anadolu Bölgesi’ni oluşturan 14 ilin başkanlının katıldığı toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “ Elazığ’ımız M.Ö.’ki tarihlerde Çubuk Bey’in sonra Harput’un fethi ile vatan olmuş, Sultan Abdülaziz döneminde El aziz, adını almış, sonrasında Cumhuriyet tarihinde Elazığ olarak tarihe geçen medeniyeti ve kültürü olan çok önemli kentlerimizden bir tanesidir. 3 tarafı sularla çevrili bir yarım ada şeklinde olan Elazığ’ımız Keban Barajı, Fırat Nehri, Harput Kalesi, Palu Kalesi gibi çok önemli tarihi ve turistik yerlere sahip bir kentimizdir. 595 bin nüfuslu bir merkez ilçe, 10 İlçe ve 9 belde, 550 köy, 152 mahalleden oluşan 417 bin seçmeni olan bir şehirdir Elazığ. 31 Mart seçimlerinde, yerel seçimlerde ilimizdeki 20 belediyenin merkez belediye başta olmak üzere 12 belediyesi AK Partili belediyeler tarafından kazanılmış, milletimizin AK Parti’ye çok güçlü bir şekilde destek verdiği iller arasında olan bir şehirde bulunuyoruz” dedi.

 

“DOĞU ANADOLU REKOR DÜZEYDE OYLAR ALDIĞIMIZ İLLERDEN OLUŞUYOR”

AK Parti MKYK Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut ise konuşmasında, “buradaki il başkanlarımız biliyor ama kamuoyunun bilmesi açısından paylaşıyorum. Her ay düzenli istişare toplantılarını yapıyoruz. Genelde il başkanları toplantısının akabinde il başkanlarımızla birlikte bir araya gelip bir değerlendirme toplantısı yapıyorduk. Bu defa bu toplantımızı kendi ilimizde Elazığ’da, bölgemizde yapalım istedik. Sağ olsunlar il başkanlarımız bu teklifimizi kırmadılar, teşrif ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda Doğu Anadolu Bölgesinde ki bütün il başkanlarımıza da hassaten teşekkür ediyoruz. Son 31 Mart seçimlerde aldıkları sonuçlardan dolayı. Gerçekten Doğu Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesine bakan teşkilat başkan yardımcısı olarak söylüyorum. Bizim yüzümüzü ve AK Partinin yüzü ağ etti. Çok ciddi bir sonuç aldık. Çok iyi bir sonuç aldık. Hem AK Partimiz açısından hem Cumhur İttifakı açısından baktığımız zaman Türkiye’de en iyi sonucu aldığımız hatta böyle rekor düzeyde oylar aldığımız illerden oluşuyor. Bundan dolayı da bütün il başkanlarının hepsine çok teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

 

“MUHTEŞEM EV SAHİPLİĞİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, “Elazığ il başkanımıza muhteşem ev sahipliği için çok teşekkür ediyorum. İnşallah hem Elazığ’ımız için hem partimiz için hem de ülkemiz için hayırlara vesile olur bu toplantımız” ifadelerini kullandı.

 

“ELAZIĞ BİZİM KOMŞU İLİMİZ”

Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanifi Güler, “Metin Bulut beyin bugün Doğu illeri il başkanları toplantısını tertiplemesi vesile ile Elazığ’da bulunmaktayız. Elazığ bizim komşu ilimiz. Bana en yakın il başkanlarından 2. sıradayım. Malatya il başkanımız 1. sırada bende 2. sıradayım” açıklamalarında bulundu.

 

“31 MART SEÇİMLERİ SONRASI İSTİŞARE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Tunceli İl Başkanı Fatih Tekmen, “Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği olan başta Elazığ İl Başkanımız Sayın Ramazan Gürgöze’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Yine bölge teşkilat başkan yardımcımız, bölge sorumlumuz Sayın Metin Bulut’un başkanlığında gerçekleştirdiğimiz 31 Mart Seçimleri sonrası istişare toplantımızın hem ilimize, hem bölgemize hem de ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” değerlendirmelerinde bulundu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.