Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
20-03-2019 20:35:21

Başkan Gürgöze: Palu İle İlgili Ödüller Almış Bir İl Başkanıyım

AK Parti İl Teşkilatı seçimlere 11 gün kala çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Seçim Çalışmaları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Partisinin seçim çalışmalarına destek üzere Elazığ’a geldi.

Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Elazığ Teşkilatı ve Milletvekilleri ile birlikte Karakoçan, Kovancılar ve Palu’da ziyaretlerde bulunarak vatandaşlara hitap etti.

Karakoçan, Kovancılar ve Palu ilçelerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Milletvekili Yılmaz, Elazığ’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

KARAKOÇAN İLÇESİ ZİYARET

AK Parti Heyetinin ilk durağı Karakoçan ilçesi oldu.

“GECE GÜNDÜR DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ”

Seçim Koordinasyon Merkezi önünde düzenlenen toplantıda vatandaşlara hitap eden AK Parti Karakoçan Belediye Başkan Adayı Ayhan Akbaba, “Yaklaşık 65 gündür sahadayız. 7 mahallemizde gece gündür demeden çalışıyoruz. Tüm teşkilat kademelerimiz ve bizlere gönül vermiş aziz hemşehrilerimizle birlikte el ele 31 Mart’a yürüyoruz hep beraber” dedi

“KARAKOÇAN’A SEÇİM SÜRECİ BAŞLADIĞINDAN BUGÜNE KADAR BENİM, MİLLETVEKİLLERİMİZİN 5. GELİŞİ”

Daha sonra konuşan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Karakoçan’a seçim süreci başladığından bugüne kadar benim, milletvekillerimizin 5. gelişi burası. Karakoçan’a verdiğimizin önemin ne kadar fazla olduğunu sizlere ifade ediyoruz. Sizlerden gördüğümüz bu sıcak ilgi, yoğun destek ve gittikçe katlanarak verdiğiniz destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum”diye kaydetti.

DEMİRBAĞ: ONLARA DERSİNİ VERECEĞİZ

Milletvekili Zülfü Demirbağ da konuşmasında, “Ülkemi üzerinde, liderimiz üzerinde oynana oyun büyük. Sizler bunun farkındasınız. Karakoçan’ımızda da geçmişte olduğu gibi inşallah bir hataya düşmeden Ayhan Bey kardeşimizi ayın 31’inde güçlü bir şekilde seçerek başkan yaptıktan sonra onlara dersini vereceğiz” ifadelerine yer verdi.

“KARAKOÇAN’IMIZ GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL OLAN İLÇELERİMİZDEN BİR TANESİ”

MKYK Üyesi Metin Bulut ise konuşmasında, “Karakoçan’ımız gerçekten çok özel olan ilçelerimizden bir tanesi. Kürt’ün, Türk’ün, Zaza’nın, Alevi’nin ve Sünni’nin birlikte yaşamayı başardığı, birlikte yaşama kültürünü en iyi şekilde ortaya koyduğu ilçelerden bir tanesi. Bu yönüyle hakikatten bizimde göz ağrımız olan ilçelerimizden bir tanesi. Maalesef geçen dönem bir ufak yol kazası oldu, ama Allah’ın izniyle bu tablo gösteriyor ki o yol kazası 12 gün sonra düzeltilecek inşallah” açıklamalarında bulundu.

“31 MART’TAN SONRA UZUN BİR İSTİKRAR DÖNEMİ BİZİ BEKLİYOR”

Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz ise, “31 Mart, 2023’ten önceki son miraçtır. 2023’e kadar artık seçim yok. Hazirana kadar. Genel seçim yok, yerel seçim yok. bu son virajda birileri bizi güçten düşürmek istiyor. İstikrarımızı bozmak istiyor. Hükümetimizi zayıflatmak istiyor. Karakoçan bunlara müsaade edecek misin? İnşallah müsaade etmeyecek Karakoçan. Elazığ, Bingöl bütün bu yörelerimiz hem Türkiye’ye hem dünyaya bu mesajı verecek inşallah. Değerli kardeşlerim, 31 Mart’tan sonra uzun bir istikrar dönemi bizi bekliyor. Son yıllarda büyük badireler atlattık” dedi.

 

 

KOVANCILAR İLÇESİ ZİYARET

AK Parti Heyetinin sonraki durağı Kovancılar ilçesi oldu.

 

“ŞEHRİMİZE BİR ŞEHİR HÜVİYETİ KAZANDIRMAYA ÇALIŞTIK”

Kovancılarda halka hitap eden Kovancılar Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Hacı Akpınar, “Şehrimize bir şehir hüviyeti kazandırmaya çalıştık. Üç yeni park, büyük bir mesire alanı kazandırdık. 35 bin metrekare büyüklüğündeki mesire alanımızın finansının büyük bir kısmını fonlardan karşıladık. Bu konuda Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Bakanlarımıza ve hükümetimize çok teşekkür ediyorum. 26 tane iş makinesi ve aracı ilçemize kazandırdık” ifadelerini kullandı.

“ÇOK BÜYÜK YATIRIMLAR YAPILMASINA VESİLE OLDU”

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de konuşmasında, “Kovancılar’ımız bir taraftan mümbit ve bereketli topraklarıyla diğer taraftan şu anda hazır bulunan ve bulunmayan aziz misafirperver Kovancılarlı hemşehrilerimizle mümbit ilçelerimizden bir tanesidir. Bu ilçemiz, kurulduğu günden bugüne kadar AK Parti’mize en güçlü desteği veren en güçlü şekilde AK Parti’yi, AK Parti kadrolarını, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen ilçelerimizden bir tanesidir. Saygıdeğer Bakanım; Bu ilçemiz AK Parti’yi ve AK Parti kadrolarını sevdiği gibi AK Parti kadroları da özellikle Sayın Bakanımızın döneminde çok büyük yatırımlar yapılmasına vesile oldu. Bende Başkan’ım gibi bütün Kovancılarlı hemşehrilerim adına sizlere teşekkür ediyorum”diye kaydetti.

KALAN HİZMETLERİNİ ARTTIRARAK DEVAM EDECEĞİNE İŞARET EDİYOR”

Başkan Gürgöze, “Gerek şu andaki bu kalabalık ve gerekse seçim çalışmalarında gördüğümüz yoğun ilginin 31 Mart akşamında Kovancılarlı hemşehrilerimiz sandıkları patlatarak Hacı başkanımızın kalan hizmetlere inşallah bundan sonra 5 yıl boyunca kalan hizmetlerini arttırarak devam edeceğine işaret ediyor. Kovancılarımızın AK Parti’ye bu desteği verirken AK Parti’de Kovancıları en güçlü şekilde gerek merkezi hükûmetimiz, gerekse yerel yönetimlerimiz aracılığıyla çok önemli hizmetlerde bulundu. Belediye başkanımız kısmen bir takım hizmetlere değindi. Ben bu hizmetlerden bahsetmeyeceğim. Ama değerli hemşerilerim 31 gerekse Mart akşamında şimdiye kadar vermiş olduğunuz desteği arttırarak devam ederek Hacı Başkanımıza güç vermeye, destek vermeye, onu belediye başkanı yapmaya var mıyız?” dedi.

DEMEK Kİ GÖNÜLLERE TAHT KURMUŞ”

Daha sonra Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, “Palulu hemşehrimizin dediği gibi ‘anlatmaya gerek yok’ iş bitmiş. Hacı Bakan’dan Allah razı olsun. Demek ki gönüllere taht kurmuş. Beş yıl Belediye Başkanı olup da bu kadar güzel teveccühü yeniden kazanmak her babayiğitin karı değildi. Allah kendilerinden razı olsun. Allah bu birliğinizi, ve beraberliğinizi daim kılsın. Sayın Bakan’ımız ayrım yapmaksızın Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis her tarafa eşit davranmıştır. Biraz önce anlatılanlara bakılırsa Sayın Bakanım gerçekten gururlandı Allah sizlerden razı olsun” şeklinde konuştu.

“BU MESELE ŞAHIS MESELESİ DEĞİL”

Partisine destek isteyen Yılmaz, “Liderimiz doğru lider, partimiz doğru parti, adayımız doğru aday. Başka bir alternatifimiz var mı? inanın yok. Bugüne kadar AK Parti olarak Kovancılar’a hizmet ettik, hiçbir hükümet AK Parti hükümeti kadar, Recep Tayyip Erdoğan kadar yol arkadaşları kadar, Kovancılar’a hizmet etti mi? Geçmiş ile son 5 yılı mukayese edin. Allah için Elimizi vicdanınıza koymanız lazım. Değerli kardeşlerim; bu mesele şahıs meselesi değil. Şahısların hepsi başımızın tacı. Bizim kimseyle, kimsenin şahsiyetiyle bir problemimiz yok. Ama bizim için önemli olan Kovancılar’dır, insanımızdır. Kovancılar’ın daha çok hizmet almasıdır, daha iyi yerlere gelmesidir. Bu noktada özellikle hanım kardeşlerimize güveniyoruz. Erkekler kusura bakmasınlar. Ama en fazla bize destek olan hanımlar. Allah sizlerden razı olsun” diye ifade etti.

PALU İLÇESİ ZİYARET

AK Parti Heyetinin son durağı Palu ilçesi oldu.

“PALU, TÜRKİYE’DE DERECE YAPMIŞ BİR İLÇEMİZDİR”

Palu ilçesinde düzenlenen mitingde ilk olarak AK Parti Palu İlçe Başkanı Hasbi Erginöz, “Palu ilçemiz defalarca Türkiye’de derece yapmış bir ilçemizdir. Bundan dolayı bütün vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar” ifadelerine yer verdi.

“2001’DEN BERİ BİZİ MAHCUP ETMEDİNİZ”

AK Parti Palu Belediye Başkan Adayı Efraim Ünalan da, “Bizler sizler için varız. Sizleri hiçbir gün Türkiye’de 2001’den beri bizi mahcup etmediniz. Çünkü %98’lerle her zaman Palu’nun ismini Türkiye’nin her yerine duyurdunuz. Ve defalarca bizi birinci, ikinci, üçüncü, sıralara koydunuz” diye konuştu.

“PALU İLE İLGİLİ ÖDÜLLER ALMIŞ BİR İL BAŞKANIYIM”

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Palu bizim için sadece bir ilçe olma özelliğinden çok daha büyük bir anlam ifade ediyor. Palu AK Parti’nin kalesiydi şimdiye kadar. Şimdiye kadar çok büyük destek verdiniz. Kurulduğu günden bu güne kadar Palu AK Parti’ye en güçlü desteği veren ilçemiz olmuştur. Bu seçimlerde de gördüğümüz bu manzara Palu’da yapmış olduğumuz seçim çalışmalarında bu güçlü desteğin artarak devam edeceğini işret ediyor. Palu sadece bir ilçe olmanın ötesinde anlam ifade ettiğini belirti. Palu tarihtir, Palu medeniyettir, Palu kültürdür, Palu ilimdir, irfandır, misafirperverdir. Şahsımda olmak birkaç kez sayın genel başkanımızdan Palu ile ilgili ödüller almış bir il başkanıyım. Birçok il başkanımız Palu’dan dolayı, Palulu hemşehrilerimizin baba ocağındaki güzel insanların, AK Parti’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği destekten dolayı bizde sizlerin adına ödüllendirildik”dedi.

BİR PALULU EVLADIYIM BEN”

Palululara hitap eden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ise, “Bir Palulu evladıyım ben. Hemen 3-5 kilometre. Bir karşısında TOKİ konutları, bir yanında da Gümüşdeğirmenleri köyü. Şimdi bazen deniliyor ki Zülfü Demirbağ Palu’ya niye geliyor. İki tane aday var, üç tane aday var niye karışıyor. Arkadaşlar bu memleketin adamıyım ben. Bu Palu, Milletvekilliği seçiminde herkes %40, %50’den fazla alamazsınız dediğinde inşallah buradan %70 oy alacağız en az dedik ve sizin verdiğiniz %70 oyla dördüncü sıradan Milletvekili olduk sizlerin sayesinde. Elbette Palu’ya gideceğiz. Nereye gideceğiz? Erivan’a mı gideceğiz? Ermenistan’a mı gideceğiz. Milletvekili olduğum ilk günden bugüne kadar, 2002’den bugüne kadar ara sıra diyelim ki ara verdik tekrar geldik üç sene ara verdik tekrar geldik, görevde olduğumuz süre içerisinde ilk günden bugüne kadar Allah’a şükür insanımız onlar belki Allah nezdinde bizden çok daha kıymetli, çok daha değerli yanlış anlamayın ama dağda bir çoban kardeşimizden, bir köylü kardeşimizden, çiftçi kardeşimizden, belediyenin temizlik işçisine kadar telefonu eline aldığı zaman bize ulaştı” ifadelerini kullandı.

“BÜTÜN PARTİLERDEKİ ADAYLAR BİZİM İNSANIMIZ”

Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Bütün partilerdeki adaylar bizim insanımız. Hepsi başımızın tacı. Bizim kimseyle şahsi bir problemimiz yok. Fakat gerçekçi olalım; ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Birileri Recep Tayyip Erdoğan’ın zayıflamasını bekliyorlar. Arkasındaki millet zayıflasın ki biz de saldırıya geçelim diye pusuda bekliyorlar. Palu bunlara müsaade edecek mi? inşallah etmeyecek siniz” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.