Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
23-03-2019 20:41:02

Yılmaz ve Milletvekilleri, Karakoçanlılarla Buluştu

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Kovancılar İlçesi'ne bağlı yerlerde gezdi.

Vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Bulut, sıkıntılarını dinledi.

BULUT: DEVLET KÖYÜNÜ ÖNEMSİYOR

Bulut, köylerin standartlarının yükselmesi, artık eskisi gibi yol, su ve kanalizasyon gibi sorunlarının belirlenmesinde, “Bütün köylerin yolu şu anda asfalt yapımı yolunda. Köylerin birçoğunun kilitli parkesi bitmiş iken. Köylerde kanalizasyonuna kadar yapılmış halde. Bir tane üretim istiyor. Allaha hamd olsun geçmişşte köylerin yolu olmazdı, suyu olmazdı, elektriği olmazdı. Köylülük mahrumiyet gelir gelirdi ama şu anda köylerde standart çok yükseldi. Artık köylerin çöpleri toplanıyor. Sonra köy 30 - 38 tane köyümüzün çöpü toplanıyor. Önemsiyor, devlet köyünü önemsiyor. Emin olun bu işler kuvvete ve güce bağlı. Oldukça yapacak. Daha ileri gidiyor. Önemli olan şurada niyetle ilgili sıkıntının olduğu ”dedi.

Bulut'un ikinci durağı ise Kovancılar ilçesi oldu. Önce Seçim Koordinasyon Merkezinde vatandaşlarla buluştu.

Ardından da ilçe esnafıyla buluştu.

 MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Bulut'un bir sonraki durağı Karakoçan İlçesi oldu. Karakoçan İlçesi'nde AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz'ın katıldığıyla buluşmasında toplantıya katıldı.

AKBABA: GECE GÜNDÜR DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Karakoçan Belediye Başkanı Adayı Ayhan Akbaba, “Türkiye'de 65 gündür sahadayız. 7 mahallede gece gündür demeden çalışıyoruz. Tüm teşkilat kademelerimiz ve bizlere gönül vermiş aziz hemşehrilerimizle birlikte el ele 31 Mart'a yürüyoruz hep beraber ”dedi.

GÜRGÖZE: KARAKOÇAN'A SEÇİM SÜRECİ BAŞLADIĞINDAN BUGÜNE KADAR BENİM, MİLLETVEKİLLERİMİZİN 5. GELİŞİ

Daha sonra konuşan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Karakoçan’a seçim süreci başladığından bugüne kadar benim, milletvekillerimizin 5. gelişi burası. Karakoçan’a verdiğimizin önemin ne kadar fazla olduğunu sizlere ifade ediyoruz. Sizlerden gördüğümüz bu sıcak ilgi, yoğun destek ve gittikçe katlanarak verdiğiniz destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum”diye kaydetti.

DEMİRBAĞ: ONLARA DERSİNİ VERECEĞİZ

Milletvekili Zülfü Demirbağ da konuşmasında, “Ülkemi üzerinde, liderimiz üzerinde oynana oyun büyük. Sizler bunun farkındasınız. Karakoçan’ımızda da geçmişte olduğu gibi inşallah bir hataya düşmeden Ayhan Bey kardeşimizi ayın 31’inde güçlü bir şekilde seçerek başkan yaptıktan sonra onlara dersini vereceğiz” ifadelerine yer verdi.

BULUT: KARAKOÇAN’IMIZ GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL OLAN İLÇELERİMİZDEN BİR TANESİ

MKYK Üyesi Metin Bulut ise konuşmasında, “Karakoçan’ımız gerçekten çok özel olan ilçelerimizden bir tanesi. Kürt’ün, Türk’ün, Zaza’nın, Alevi’nin ve Sünni’nin birlikte yaşamayı başardığı, birlikte yaşama kültürünü en iyi şekilde ortaya koyduğu ilçelerden bir tanesi. Bu yönüyle hakikatten bizimde göz ağrımız olan ilçelerimizden bir tanesi. Maalesef geçen dönem bir ufak yol kazası oldu, ama Allah’ın izniyle bu tablo gösteriyor ki o yol kazası 12 gün sonra düzeltilecek inşallah” açıklamalarında bulundu.

YILMAZ: 31 MART’TAN SONRA UZUN BİR İSTİKRAR DÖNEMİ BİZİ BEKLİYOR

Cevdet Yılmaz Milletvekili Genel Başkanı Yardımcısı ve Bingöl, “31 Mart 2023'ten önceki oğlu miraçtır. 2023'e kadar artık seçim yok. Hazirana kadar. Genel seçim yok, yerel seçim yok. bu son virajda birileri bizi güçten düşürmek istiyor. İstikrarımızı bozmak istiyor. Hükümetimizi zayıflatmak istiyorum. Karakoçan bunlara müsaade gelecek misin? İnşallah müsaade Karakoçan etmeyecek. Elazığ, Bingöl bütün bu yörelerimiz hem Türkiye'ye hem dünyaya bu mesajı verecek inşallah. Değerli kardeşlerim, 31 Mart'tan sonra uzun bir süreli dönem bizi bekliyor. Son doğan büyük badireler atlattık ”dedi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.