Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
05-05-2022 14:42:05

BAŞKAN YILDIRIM 36 BAYRAMDIR BULUŞMAYAN HALA-YEĞENİ BULUŞTURDU

Başkan Yıldırım 36 bayramdır görüşemeyen ikisi de engelli Hala-Yeğeni buluşturdu

 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Maden ilçesinde 18 yıl 36 bayramdır engelleri ve olumsuz gidişatla karşılaşmayan ikisi de engelli hala ve yeğeninin buluşmasına vesile oldu. 

 

Bayram ziyareti de ilçeye giden Başkan, AK Parti ekibiyle birlikte, 19 şanslı sürüş kazasının tekelerlekli sandalyeye karar veren Mustafa Özgüder'in (39) bir ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret gibi kendi kendine engelli olan halasını 18 yıldır göremediğini anlatıyor Mustafa Özgüder'e bir sürpriz yapan başka Yıldırım, halayeğenin buluşmasına vesile oldu. 

Duygu dolu anların yaşandığı bir Başkan Yıldırım'ın çok mutlu bir dile getiren Mustafa Özgüder; "Allah nasip etsin. 18 yıldır, 36 bayramdır bu sevindirm. Çok ama çok şanslıyım. Allah onu bin mutlu etsin." kullanımları. 

Engelli dostu Başkan Yıldırım'a bu güzel şirinden adından söz eden Hacire Özgüder (52) ise; "Ben 18'de vurulacak. dedi. 

Bayram ziyareti yapılan Maden ilçesinde hala-yeğenin uzun görüşemediğininda bir hayra vesilesiyle aktaran AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da; "Maden ilçemizde bu bayramlarımızı anlamlandırmak istedik. Hala ve yeğeni 18 yıl sonra buluşturduk. Sorunlarından kurtulacakları için yetiştirilecek aileden gelecek. İnşallah bu şekilde bayram ziyaretini gerçekleştirecek olan biz toplum olarak çok kolay ve kolay bir şekilde bayram ziyaretini gerçekleştirecek. Daha iyi yakınlaşabiliriz. Hedefimiz haftalar bu şekilde yaşamakta olan bir yaşamımız var. Şunu hiçbir zaman unutmamalıyız. Hepimiz birer engelli adayıyız. Bugün sağlıklı günde yarın gün geleceğimiz anlamına geliyor. Bu kapsamlı bakım hizmetinden faydalanmak için tüm kullanıcılarımızın yardımcı olması gerekmektedir. Özelliğe özendirmek öncelikle gönül işidir. Hepimizin bu bilinçle hareket etmesi düşünüyor. Bu kardeşlerimiz çok şeyler şeylerdir. Az. çevredeki insani görevlerimiz Onu gerçekleştirmek. Onlar mutluysa biz de mutluyuz." şeklinde konuştu. Özelliğe özendirmek öncelikle gönül işidir. Hepimizin bu bilinçle hareket etmesi düşünüyor. Bu kardeşlerimiz çok şeyler şeylerdir. Az. çevredeki insani görevlerimiz Onu gerçekleştirmek. Onlar mutluysa biz de mutluyuz." şeklinde konuştu. Özelliğe özendirmek öncelikle gönül işidir. Hepimizin bu bilinçle hareket etmesi düşünüyor. Bu kardeşlerimiz çok şeyler şeylerdir. Az. çevredeki insani görevlerimiz Onu gerçekleştirmek. Onlar mutluysa biz de mutluyuz." şeklinde konuştu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.